3 Ekim 2017 Salı

Dünyanın en uzun ucuz uçus rotası - Norwegian Air Londra - Singapur uçuşu

Norveç merkezli ucuz havayolu şirketi Norwegian Air Avrupa'nın en büyük 3. budget havayolu şirketi. Şirket 28 Eylül 2017 tarihinde dünyanın en uzun ucuz uçak rotasında sefere başladı. Londra - Singapur arasındaki rotada tek yönde fiyat  £149.90. Rota Londra'nın 47 km güneyindeki Gatwick Airport'dan Singapur'un Changi Havaalanına ve 12 saat 45 dakika sürüyor.

Ucuz bir uçuşta 13 saat oturmak işkence gibi görünse de, uçuşun yapıldığı Boeing 787-9 Dreamliner uçağı 11-inç koltuk arkası ekran, USB port ve geniş koltuk aralıkları ile uçuşu rahat kılıyor. Zaten bu tür bir uçuşun bu kadar ucuza yapılabilmesi, düşük petrol fiyatlarının yanı sıra, oldukça az yakıt harcayan ve bakım isteyen yeni nesil uçaklar sayesinde de mümkün.


Norwegian Air budget flights from London to Singapore

Londra - Singapur uçağında £699.90 dolara premium "spacious cradle seating" sınıfı da mevcut. Burada koltuk arası genişlik 1 metreden fazla ve Gatwick Airport'da lounge girişi mevcut.

6 yorum:

  1. ŞİMDİ NAKLİYE NAKİT VERMEYİNİZ

    ŞİMDİ TIKLAYIN

    YanıtlaSil
  2. Excellent Post...I must thank you for this informative news....
    This is my first time go to see at here and i am really pleassant to read
    all at one place
    Packers And Movers Hyderabad
    Packers And Movers kondapur Hyderabad

    YanıtlaSil

  3. Manish Packers and Movers Pvt Ltd as a Services providing company can make all the difference to your Home Relocation experience. Indore based Company which offers versatile solutions, Right team that easily reduce the stress associated with a Household Shifting, Vehicle Transportation. we help things run smoothly and reduce breakages and offer you seamless, Affordable, Reliable Shifting Services, Compare Shifting Charges, Visit :
    Manish Packers and Movers Ptv Ltd @ https://www.manishpackersmoversindore.in/
    Packers and Movers Indore @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-and-movers-indore.html
    Manish Packers Indore @ https://www.manishpackersmoversindore.in/manish-packers-and-movers-indore.html
    Packers and Movers Gurgaon @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-gurgaon.html
    Packers and Movers Kolkata @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-kolkata.html
    Packers and Movers Mumbai @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-mumbai.html
    Packers and Movers Bhopal @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-bhopal.html
    Packers and Movers Nagpur @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-nagpur.html
    Packers and Movers Raipur @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-raipur.html
    Packers and Movers Ahmedabad @ https://www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-ahmedabad.html

    YanıtlaSil
  4. Hire Manish Packers and Movers Pvt Ltd in India for hassle-free Household Shifting, Office Relocation, Car Transportation, Loading Unloading, packing Unpacking at affordable Price Quotation. Top Rated Safe and Secure Service Providers who can help you with 24x7 and make sure a Untroubled Relocation Services at Cheapest/Lowest Rate. Visit More :-
    Manish Packers and Movers Pvt Ltd
    Packers and Movers Bangalore
    Packers and Movers Gurgaon
    Packers and Movers Indore
    Packers and Movers Kolkata
    Packers and Movers Mumbai
    Packers and Movers Nagpur
    Packers and Movers Ahmedabad
    Manish Packers in Indore
    Manish Packers and Movers Pvt Ltd Sitemap

    YanıtlaSil