18 Mayıs 2012 Cuma

Korkunç Ferrari 599 GTO kazası (Singapur)

Dünya'nın Monako'dan sonra en nüfus yoğunluklu ülkesi Singapur'un şehir merkezinde (25 km x 65 km alanda 5 milyondan fazla insan yaşıyor) kırmızı ışığı 200 km saat hızla ihlal edince ne olur? Geçen haftasonu bir Ferrari 599 GTO sahibi bunu denedi ve korkunç bir kazaya neden oldu.

Aşağıdaki video talihsiz taksi ile hemen hemen yan yana giden bir başka taksinin kamerasından çekilmiş ve cinayetin, kaza demeyelim, korkunçluğunu gözler önüne seriyor. Ferrari'nın çarptığı taksinin şoförü ve yolcusu, çarpma ile 50 metre öteye fırlayan taksiden sağ çıksa da hastanede hayatlarını kaybettiler. Ferrari'nın 30 yaşındaki sürücüsü (internetteki iddialara göre Çinli mafyöz bir şahsiyet) olay yerinde hayatını kaybetti.
Ferrari taksiye carptiktan sonra videonun cekildigi ve saniye farkiyla olumden donen taksideki yolculardan biri "sansli adam, sansli adam" diye bagiriyor. Videoda biz Ferrariyi gorebiliyoruz ama arac o kadar hizli ki taksi soforunun gazetelerde cikan ifadesine gore kaza oldugunda ondeki taksiye Ferrari carptigini farketmemisler sadece taksinin kaza yaptigini gormusler. Kendisi daha sonra videoyu izlediginde Ferrariyi gormus!Taksi kazadan sonra - Carpisma noktasindan 50 metre uzakta ve aracin motoru 15 metre ilerde!

Soforunun adam oldurmekte kullandigi Ferrari 599 GTOHiç yorum yok:

Yorum Gönder