1 Nisan 2016 Cuma

Bozburun'da nerede kalınır?

Marmaris ve İçmeler gibi kalabalık turizm merkezlerinin daha sakin bir komşusu olan Bozburun, 40 kmlik dolambaçlı yolu göze alan ziyaretçilerine doyumsuz doğal güzellikler ve güzel bir tatil imkanı sunuyor. Eskiden sadece Mavi Yolculuk duraklarından biri olarak tanınsa da son zamanlarda doğal güzellikleri ve temiz denizi sayesinde kara yoluyla gelen turist sayısında da büyük bir artış kaydeden Bozburun, Marmaris'ten daha sakin bir tatil arayanlar için ideal.

Bozburun'da nerede kalınır sorusuna gelelim. Bozburun'da turizm yeni yeni gelişmeye başladığı için kasaba ve çevresinde 4 veya 5 yıldızlı oteller ya da büyük tatil köyleri yok. Ama konaklama açısından da yeteri sayıda butik otel, pansiyon, apart resort otel tarzı konaklama imkanı bulabilirsiniz.

Karia Bel Hotel Marmaris
Adatepe Mevkii , Bozburun, Marmaris

Bozburun'da denize sıfır ve muhteşem bir deniz manzarasına sahip bir otel arayanlar için ideal olan Karina Bel Hotel Marmaris, aynı zamanda uzun bir kafa dinleme tatili yapmak isteyenleri de oldukça tatmin edecek bir yer. Tesis, yemek ve servis olarak kalitesi yerinde olan 3 yıldızlı bu otelden oldukça memnun kalacaksınız.

Sabrina's Haus
Adatepe Mevkii , Bozburun, Marmaris
Dalaman Havalimanından 2 saatlik bir yolculuğun sonunda ulaşabileceğiniz bu güzel Bozburun oteli, bölgenin bir başka cennet köşelerinden biri. Minimum 12 yaş sınırlaması olduğundan çocuksuz bir tatil isteyenler için ideal Sabrina's Haus.

Karia Bel Hotel Bozburun Marmaris Oteli
Karia Bel Hotel Marmaris
Bozburun'daki diğer güzel oteller için Bozburun otelleri sayfasına bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder