7 Şubat 2018 Çarşamba

Samsun'da nerede kalınır?

Karadeniz Bölgesi'nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açılarından en gelişmiş şehri olan Samsun  "Karadeniz'in Başkenti" ve "Atatürk'ün Şehri" olarak tanıtılmaktadır. Türkiye'nin kurulmasına dek uzanan ve 19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal'in Samsun'a çıkışıyla başlayan sürecin başlangıç durağı olması nedeniyle özel bir konumu bulunan Samsun "19 Mayıs Kenti" olarak anılmakta ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na ev sahipliği yapmaktadır.

Samsun'da nerede kalınır sorusuna cevap olarak, en popüler 10 Samsun otelini listeledik.Sheraton Grand Samsun Hotel - 5 Yıldızlı
Liman Mah. Ataturk Bulvari No:55 Ilkadim, Samsun, Türkiye 

Özel plaj ve yüzme havuzu fırsatına sahip olan 5 yıldızlı Sheraton Grand Samsun Hotel, Samsun şehrinde deluxe bir mekan sağlamaktadır. Bu otel Türk hamamı, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve vale park hizmeti olanakları sunmaktadır.

Bu lüks Samsun oteli 229 konuk değerlendirmesinden 10 üzerinden 9.1 (muhteşem) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika kadroyu, geniş odaları ve harika manzarayı beğenmişler.

Anemon Samsun Hotel - 5 Yıldızlı
Yeni Mah. Çarşamba Cad. No: 52, Canik, Samsun, Samsun, Türkiye

5 yıldızlı Anemon Samsun Hotel, Samsun şehri merkezinde bulunmaktadır ve konukları için ayrıca ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet imkanı sunmaktadır. Klimalı, 5 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sağlamaktadır. Samsun şehir merkezinde olan bu lüks otel, misafirlerine VIP odalar ve çamaşır hizmeti gibi olanakları da kapsayan bir çok seçenek sunmaktadır. Otel, seyahatteyken güzellik ve sağlık konusunda ilgili olan müşterilerine, fitness tesisleri sunduğunu bildirmekten mutluluk duymaktadır.

Bu lüks Samsun oteli 124 konuk değerlendirmesinden 10 üzerinden 8.3 (çok iyi) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika lokasyonu, harika manzarayı ve lezzetli yemekleri beğenmişler.

Hampton by Hilton Samsun - 3 Yıldızlı
Kerimbey Mah. Isik Sok. No 2, Samsun, Samsun, Türkiye

Hampton by Hilton Samsun, Samsun şehrinin merkezinde konumlanmaktadır ve misafirleri için aynı zamanda ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Bu modern otel çamaşır hizmeti, bahçe ve 24 saat iş merkezi imkanları sağlamaktadır.

Bu Samsun oteli 424 konuk değerlendirmesinden 10 üzerinden 8.6 (fevkalade) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika kadroyu, temiz odaları ve lezzetli yemekleri beğenmişler.

North Point Otel Samsun - 4 Yıldızlı
Kale Mh. Atatürk Bulvarı No: 594 - SAMSUN, Samsun, Türkiye

North Point Otel Samsun, Samsun şehrinin merkezinde yer almakta olup aynı zamanda ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet olanağı sağlamaktadır. Bu otel 24 saat resepsiyon, concierge ve toplantı odaları olanakları sunmaktadır. 

Bu Samsun oteli 132 konuk değerlendirmesinden 8.1 üzerinden 8.6 (çok iyi) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika kadroyu, harika lokasyon ve temiz odaları beğenmişler.

Grand Atakum Otel - 4 Yıldızlı
Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No:183 Atakum - SAMSUN, Samsun, Türkiye

Grand Atakum Otel, Samsun şehri merkezinde konumlanmaktadır ve misafirleri için ücretsiz kablosuz internet ve çatı terası olanağı sağlamaktadır. Bu otel 24 saat resepsiyon, toplantı odaları ve concierge imkanları sunmaktadır. 

Bu Samsun oteli 79 konuk değerlendirmesinden 10 üzerinden 7.4 (iyi) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika kadroyu ve lokasyonu beğenmişler.

Neba Royal Hotel - 4 Yıldızlı
Kale Mahallesi Sahil Caddesi no 3 Ilkadim, Samsun, Türkiye

4-yıldızlı Neba Royal Hotel oda & kahvaltı, Gazi Müzesi bölgesinden beş dakika uzaklıktadır. Otel, Samsun şehrinin tanınmış turistik atraksiyonlarına yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta konumlanmaktadır. 

Bu Samsun oteli 15 konuk değerlendirmesinden 10 üzerinden 9 (muhteşem) değerlendirmesi almış. Konuklar en çok harika kadroyu ve lokasyonu beğenmişler.

Deluxe Residence  - 4 Yıldızlı
Yenimahalle 3102 Sokak No 13 Atakent, Samsun, Türkiye

Deluxe Residence ilave fırsatlar arasında özel plaj ve bisiklet kiralama imkanları da yer almaktadır. 

Panorama Damla Otel
Toptepe Mahallesi Kirim Turkleri Sokak No 41 Canik, Samsun, Türkiye

Panorama Damla Otel, rahat bir konaklama imkanı sunmak için bir çok olanak ile donatılmış 48 oda bulundurmaktadır.  Samsun-Çarşamba Havalimanı ile otel arasında 30 dakikanın altında bir sürüş mesafesi vardır. 30 Ağustos Parkı ve Çakmak Barajı, Samsun arabayla 20 dakikadan daha az mesafededir.

My Suit Residence 
Guzelyali mah Ataturk Bulvari 3038 sokak no 2, Samsun, Türkiye 

My Suit Residence, Samsun şehri merkezinde bulunmaktadır ve ayrıca ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet olanağı sağlamaktadır.

Batusay Residence Apart Hotel
Batusay apt Kilicdede mahallesi cubukcu sok no 26, Samsun, Türkiye

Batusay Residence Apart Hotel, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sağlamak için tüm ihtiyaçlar ile donatılmış 6 daire sunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder