23 Nisan 2013 Salı

Baby&Me Evian reklam videosu

Evian'ın yeni bebek temalı "Baby&Me" (Bebek&Ben)  reklam videosunu izlediniz mi? Ben maalesef izledim ve ilk izlediğimden beridir ara ara gidip izliyorum :) Ufaklıklar, hele de başroldeki bebek inanılmaz tatlı ve komik!

Fransız su markası Evian'ın 2009 yılında yayınlanan ve olağanüstü ilgi gören ilk videosu Roller Babies'i 2011 yılında Baby Inside takip etti. Bu aşağıda izleyebileceğiniz üçüncü video ise 2013 Nisan ayında 14 ülkede piyasaya sürüldü ve bence serinin en başarılı videosu. Videoda camdan yansımalarında içlerindeki bebeği keşfeden insanlar ve onların içlerindeki bebek ile iletişime geçmesi ile girdikleri enerjik hal tasvir ediliyor. Gerçek bebek mimikleri ve de bilgisayar animasyonu ortaya şahane bebek performansları çıkarmış. Baby&Me reklam müziği, Fransız DJ Yuksek imzalı 90'ların hit parçası "Here comes the Hotstepper" remiksi reklama süper oturmuş.

Danone Pazarlama Direktörü Jerome Goure'ye göre reklamdaki bebekler Evian'ın mantrası "genç yaşa"yı ve de Evian gibi doğal saflığı temsil ediyorlar. Kampanya çerçevesinde Mayıs 2013 içinde Evian bir de mobil telefon uygulaması piyasaya sürecek. Bu ilginç uygulama ile kendi ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarını "bebekleştirebileceksiniz".

Baby&Me videosu YouTube'a 19 Nisan'da yüklendi ve şimdiden 16 milyondan fazla kere izlendi.

Baby & Me - Evian reklam filmi

Aşağıda reklam filminde oynayan bazı bebeklerin kamera arkası görüntüleri var. Bebeklerin şirinlikleri bilgisayar marifeti değil :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder