14 Ocak 2018 Pazar

En İyi 5 Pattaya Oteli

En iyi Pattaya otellerinin bir listesini yaptık. Bunu yaparken de atraksiyonlara yakınlık, tesislerin güzelliği, iyi restoran ve barların yanında güzel bir Tayland Körfezi manzarası sunup sunmadıkları gibi kriterlere baktık. Eğer iyi bir manzaranız da varsa şöyle güneşin deniz üzerinde batışını izleyebileceğiniz, otel plaja ya da Pattaya'nın renkli gece hayatına da yakınsa bunu artı puan olarak kaydettik.

Aşağıdaki listede hem büyük otel zincirlerinin Pattaya şubelerini hem de modernden 19. yüzyıl tarihi Avrupa stili dekorasyona butik otel mücevherlerini bulabilirsiniz. Bütün bu otellerin ortak özellikleri ise size harika bir Pattaya tatili ve konaklaması sunmak için her türlü emeği harcayacak olmaları.

1 - Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya

Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya Kuzey Pattaya'da büyük bir tesiste hizmet veren ve hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça iyi tesislere sahip bir otel. Wong Amat Beach ve Naklua Beach üzerinde kurulu olan bu 5 yıldızlı lüks Pattaya oteli, birçok lüks Pattaya oteline evsahipliği yapan Pattaya Körfezinin kuzeyindeki bölgede. Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya'nın artısı hem bölgedeki en büyük yüzme havuzlarından birine sahip olması hem de altın kumlu bir plaja direk bağlantısı olması. 555 odalı ve 18 katlı otel muhteşem manzaralı odalara sahip.

2 - Holiday Inn Pattaya

Holiday Inn'in Pattaya şubesi olan Holiday Inn Pattaya görece yeni bir otel. 367 odalı otel 100% deniz manzarası vaadediyor ve premium tesislere sahip. Havana Bar - Cubien Bar,Terrazzo - Italian Restaurant, Cafe G, Flow ve Deli Splash oteldeki 5 adet restoran ve kafe.

3 - Siam@Siam Design Hotel Pattaya

5 yıldızlı Siam @ Siam Design Hotel Pattaya deniz manzaralı ve yine Kuzey Pattaya'da bulunan lüks bir otel. Bir tarafında plaj ve diğer tarafında alışveriş merkezlerinin bulunduğu otel - Central Festival bu AVMlerden biri - konuklarına rahat bir konaklama imkanı sunuyor. Kuzey Pattaya birçok mükemmel deniz mahsülleri lokantasına, kabare şovlara ve Art in Paradise gibi aile odaklı eğlence yerlerine sahip. Beach Road ve Second Road arası otobüsler ile ulaşım da çok kolay. 268 odalı otelde lüks bir otelden bekleyebileceğiniz kokteyl bar, çatı katı sonsuzluk havuzu gibi şeyler mevcut.

4 - Cape Dara Resort

Cape Dara Resort Pattaya Körfezinin mükemmel manzarasına sahip bir diğer otel. Oteldeki her odada deniz manzarası ve bu manzaranın tadını çıkarabileceğiniz balkon mevcut. 2012 tarihinde inşaa edilen bu yeni otel, yelken şeklinde tasarlanmış ve lüks bir otel olarak hizmet vermekte. Kendine ait bir plajı olan Cape Dara Resort'ta iki adet yüzme havuzu, bütün gün yararlanabileceğiniz restoranlar ve SPA tesisleri mevcut.

5 - Dusit Thani Pattaya

Dusit Thani Pattaya klasik bir sahil oteli. 5 yıldızlı bu geniş otel Beis the classic beachfront resort for those who want timeless five star luxuries from a beach vacation.The large property has touches of classic Thai inspired art and design where ever you look - from a lobby featuring ocean views, verdant gardens, and traditionally dressed musicians playing stringed instruments, to the rich colours used to furnish the property.The location on Beach Road, just off the dolphin roundabout in north Pattaya means it is surrounded by many excellent restaurants and other premium hotels.There is also cabaret shows, shopping malls and tourist activities within easy reach.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder