8 Şubat 2016 Pazartesi

Adana'da nerede kalınır?

Türkiye'nin dördüncü büyük kenti olan Adana, tarihi 6000 yıl önceye dayanan oldukça köklü bir şehir. Her ne kadar turizm destinasyonu olarak bilinmese de il içinde ve çevresinde görmeye değer yerler yok değil. Fakat Adana gezip görmeden çok yeme-içme konusunda meşhur. Şalgam ve çeşitli mezelerle servis edilen ve tadına doyum olmayan Adana kebabı (Süleyman Demirel Bulvarı'ndaki Kazancılar, Sercan; Adana Baraj Gölündeki Park Zirve ve Hasan Kolcuoğlu ilk akla gelen isimler ama şehirde bu konuda çok sayıda cevher bulmak mümkün ) özellikle Adana'da yenmesi gereken yemeklerden birisi.

Adana'da nerede kalınır sorusuna şehirdeki popüler otelleri listeleyerek cevap vereceğiz.

İbis Adanaİbis Adana, Adana şehri merkezinde yer almaktadır ve konukları için ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet fırsatı sağlamaktadır. Bu keyifli otel, ideal olarak şehir merkezinin kalbinde bulunmaktadır.

Adana HiltonSA Otel - Adana şehrinde olan 5-yıldızlı Adana HiltonSA Otel şık ve modern bir tesistir. Tesis bünyesinde bir spor salonu, sauna, yüzme havuzu ve Türk hamamı vardır.

Sheraton Grand AdanaSheraton Grand Adana, Adana şehrinin merkezinde yer almakta olup misafirleri için ayrıca açık tenis kortu ve kapalı havuz olanağı sunmaktadır. Klimalı, 5 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sağlamaktadır.

Adana otel tavsiyesi - Sheraton Adana Otel
Adana'da nerede kalınır diye soracak olursanız, Adana otel tavsiyesi olarak Sheraton Adana'yı göstereceğiz.
Divan Adana - Şehir merkezinde bulunan Divan Adana, Adana şehrinin en iyi eğlence ve gezi alternatiflerine rahatça ulaşım olanağı sağlamaktadır. Klimalı, 5 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sunmaktadır.

Anemon Adana HotelAnemon Adana Hotel, Adana şehrinin merkezinde yer almakta olup misafirleri için ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlamaktadır. Klimalı, 5 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sunmaktadır.

Otel Şenbayrak City - Adana şehrinin tam merkezinde bulunan Otel Şenbayrak City, Yağ Camii ve Adana Ulu Camii gibi yerlerden 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Klimalı, 4 yıldızlı odalar ve şık bir restoran sunmaktadır.

Masel OtelMasel Otel, Adana şehri merkezinde konumlanmakta olup aynı zamanda ücretsiz kablosuz internet fırsatı sağlamaktadır. Bu otel kütüphane, bahçe ve 24 saat oda servisi olanakları sunmaktadır.

Çukurova Park Otel Adana - Son zamanlarda yenilenmiş olan Çukurova Park Otel Adana, şehir merkezindedir ve bir çok imkanı barındıran well-appointed odalar sağlamaktadır. Bu işletme, Adana Şehir Merkezi bölgesinin tam ortasında ideal bir konumda yer almaktadır.

Otel Seyhan Adana - Adana merkezinde bulunan 5 yıldızlı Seyhan Adana Otelde ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet olanağı sağlanmaktadır. Bu mekan, Adana Şehir Merkezi bölgesinin tam kalbinde ideal bir konumda bulunmaktadır.

Gunes Isigi Hotel - Şehir merkezinde konumlanmış olan Gunes Isigi Hotel, Adana şehrinin en iyi turistik alan alternatiflerine kolayca erişim olanağı sunmaktadır. Bu otel yüzme havuzu ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet imkanları sağlamaktadır.


Adana'daki oteller, birçok siteden karşılaştırmalı gecelik oda fiyatları (aynı odayı en ucuza bulmak için), konuk yorumları gibi ayrıntılar için Adana otelleri sayfasına bakabilirsiniz.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder