10 Eylül 2013 Salı

Alyssa Milano seks videosu skandalı

Geçmişin çocuk oyuncusu bugünün sekspare yıldızı Alyssa Milano internete sızan seks videosu skandallarının son kurbanı oldu ... ya da en azından öyle olduğuna inanmanızı istiyor. Tweeter hesabından "seks videom internete sızmış, ne diyeceğimi bilemiyorum" diye mesaj çeken Alyssa Milano'nun videosu aslında Funny or Die için çekilen bir video ve aslen Ortadoğu'da artan gerilime dikkat çekmek için profesyonelce hazırlanmış!

Videoda adeleli bir abi ile yatak macerasını videoya alırken görünen Alyssa Milano önce izleyicinin dikkatini vücudunun kameraya cömertçe bakan süper kıvrımları ile çekiyor. Yatağa atlarken "yanlışlıkla" kamera açısını değiştiren sevişgen çiftin yatak hoplatmaları kameranın değişen açısı ile baktığı bir aynadan belli bellirsiz yansırken izleyici olarak televizyondan yayınlanan Suriye İç Savaşı ve Amerika'nın savaşa girip girmeyeceği ile ilgili bir haberle başbaşa kalıyoruz! Ekrandaki sunucu monoton bir ses tonuyla Suriye'deki şu anki durumun oldukça detaylı bir özetini veriyor. Amerikan ve dünya kamuoyunun gerçekten olan bitenden ziyade bu tür sızıntı kasetlere olan yoğun ilgisi ile de dalga geçilmiş tabii.

40 yaşında 1 çocuk annesi Alyssa Milano ile çakma kaçamağı daha sonrasında haberlerden sıkılıp kanalı History Channel'a çeviriyorlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder