10 Nisan 2014 Perşembe

Nejat İşler'in hastanede çekilen fotoğrafı

Geçtiğimiz Ocak ayında septik şok nedeni ile yoğun bakıma giren Nejat İşler, o günden beridir hastanede. İlk başta çoklu organ yetmezliği olan ama sonrasında yoğun bakımdan çıkmayı başaran ünlü oyuncunun bugün hastanede çekildiği iddia edilen ve gizli olarak çekilmiş görünen bir fotoğrafı yayınlandı.

Nejat İşler'in hastaneye yattıktan 84 gün sonra çekilen fotoğrafında ayakta ve sağlıklı olduğu görülürken oyuncunun sağ elindeki siyah eldiven de gözden kaçmadı. Şubat ayında Nejat İşler'in parmaklarının morardığına dair haberler çıkmıştı. Hatta o zaman "Nejat İşler'in parmakları morardı ve kesilecek"[1] iddiası ortaya atılmıştı. O zaman çıkan haberlerde ayrıca Nejat İşler'in yoğun bakımda uyanınca sinir krizi geçirdiği ve diyaliz makinesine bağlandığı iddia edilmişti.

Nejat İşler 17 Ocak'tan itibaren 3 hafta yoğun bakımda kalmıştı. Şu an İstanbul Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören İşler'in fotoğrafını Posta Gazetesi'nden Ali Keser çekmiş. Nejat İşler fotoğrafta bir hasta bakıcı ile birlikte hızlı adımlarla koridorda yürürken görünüyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder