20 Ağustos 2013 Salı

Asya'da en ucuz otel fiyatları nasıl bulunur?

Otel bir tatilin en pahalı parçası. Hele Asya'nın Singapur ya da Japonya gibi ülkelerinde oteller oldukça pahalı. Bu nedenle otel konusunda tasarruf yapabilmeniz ve kaliteden çok ödün vermeden en ucuz otel fiyatlarına ulaşabilmeniz tatil bütçeniz açısından oldukça önemli. En ucuz otel fiyatlarını bulmanın pek çok yolu olsa da eğer varış noktanız Asya özellikle Tayland, Singapur, Malezya, Endonezya gibi Güneydoğu Asya ülkeleri ise en iyi otel fiyatlarını ve promosyonlarını bulabileceğiniz yer Agoda.com.

Agoda bir online otel rezervasyon sitesi. Agoda'nın farkı Asya - Pasifik yöresinde özellikle de Uzak Doğu'da oldukça güçlü ve köklü olmaları. Her ne kadar direkt otel sayfaları ve de diğer otel rezervasyon siteleri de işinizi görebilse de iş Asya'ya gelince Agoda.com çoğunlukla en iyi fiyat ve avantajları bulabileceğiniz ilk ve bazen de tek yer.

Agoda.com Asya'da ofisleri bulunan ve otellerle kıran kırana pazarlık yaparak çok uygun fiyat ve koşullarda otel fiyatları sunan bir şirket. Asya otelleri ile yüz yüze pazarlık yapan yerel ekipleri sayesinde de bölgeye uzaktan hizmet veren diğer otel rezervasyon oluşumlarına göre avantajlı durunmdalar.

Cheapest rates for hotels in Asia
Asia'da en iyi otelleri ve ucuz otel fiyatlarını arıyorsanız , Agoda bakmanız gereken ilk otel rezervasyon sitesi.
Foto - Six Senses Yao Noi, Tayland

Tabii ki en ucuz en iyi demek değil. Özellikle kimsenin yüzünü görmediğiniz online otel rezervasyon sayfaları güvenilir olmalı. Agoda.com güvenilir ve emniyetli mi? Bu soruyu şöyle cevaplayalım: Agoda Priceline.com adlı booking.com ve kayak.com gibi saygın otel rezervasyon ve tatil arama motorlarını yöneten bir şirkete ait. Singapur, Bangkok, Hong Kong, Kuala Lumpur, Phuket, Bali, Sidney, Tokyo, Seul, Beijing, Şangay ve Manila'da toplam 600 çalışana sahip ofisleri var. Yani bu gecekondu internet sitelerinden değil köklü bir şirket. Çalıştıkları mekanlarda bir tane bile adamı olmayan ve bu nedenle bir sorunla karşılaştığınızda tatilinizi kabusa çevirebilecek online tur operatörlerinden değil yani. Bu tabii ki 100% sorun yaşamazsınız demek değil ama gerek kendi deneyimim gerekse de internetteki çoğunlukla olumlu yorumlar sayesinde diyebilirim ki Agoda internetteki en güvenilir online rezervasyon şirketlerinden biri.

Bu nedenle başka bölgeleri bilmesem de iş Asya özellikle de Güney Doğu Asya'ya geldiğinde Agoda.com genelde en iyi ve ucuz otel fiyatlarını bulabileceğiniz bir site. Bunun yanında site Türkçe'de dahil 37 dilde ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder