21 Ağustos 2013 Çarşamba

Pegasus Şehir Rehberi

İstanbul merkezli hesaplı havayolu şirketi Pegasus Havayolları sadece yeni uçuş noktalarıyla farklı coğrafyalarda büyümese devam etmekle kalmıyor, uçuş ağında bulunan seçili destinasyonlara ilişkin pratik ve sıkça ihtiyaç duyulan tüm bilgileri “Şehir Rehberi” bölümünde sizlerle paylaşıyor. Birçok yurt dışı şehir ve ülke ile ilgili pratik Türkçe bilgilerin oldukça kısıtlı olduğu günümüzde iyi hazırlanmış bu rehberler hangi havayolları ile uçarsanız uçun mutlaka göz atmanız gereken yararlı sayfalar.

Pegasus Şehir Rehberleri Pegasus'la Çok Gezenler Klübünün üyelerinin deneyim ve desteği ile hazırlanmış. Bu bölümde pek çok şehir hakkında genel bilgi, hava durumu, ulaşım, yeme içme, alışveriş, konaklama, gezilecek görülecek yerler ve acil numaralar gibi pek çok güncel, ihtiyaç duyulan ve ilham veren bilgi içeriyor. “Keşfetmenin en gezgin yolu” diyerek yola çıkan Şehir Rehberi bölümü, Pegasus ile uçuş deneyimi yaşayacak misafirlere, seyahatleri öncesinde gidecekleri şehirlere yönelik tüyolar sunarak seyahatlerini keyifli hale getirme imkanı sunuyor.

Pegasus Şehir Rehberi ile şehirlerle ilgili yüzlerce tavsiye Pegasus misafirlerine sunuluyor. Hafta sonu seyahatinin en keyiflisi nereye olur? Hangi şehir uzun uzun gezmelik? Gittiğiniz şehirlerde ne yenilir, nerelerde kalınır, görülmesi gereken yerler neler? Bu ve benzeri soruların cevapları ve daha fazlası flypgs.com’da yer alan “Şehir Rehberi” bölümünde Pegasus misafirlerini bekliyor.

Şehir rehberi, seyahat planlarını yapanlara, Pegasus’un uçuş ağında bulunan onlarca destinasyona ait deneyimlenmiş pratik bilgiler sunuyor:

Adana Şehir Rehberi
Ankara Şehir Rehberi
Antalya Şehir Rehberi
Bodrum Şehir Rehberi
Dalaman Şehir Rehberi
Diyarbakır Şehir Rehberi
Gaziantep Şehir Rehberi
Hatay Şehir Rehberi
İstanbul Şehir Rehberi
İzmir Şehir Rehberi
Kayseri Şehir Rehberi
Konya Şehir Rehberi
Malatya Şehir Rehberi
Mardin Şehir Rehberi
Samsun Şehir Rehberi
Şanlıurfa Şehir Rehberi
Trabzon Şehir Rehberi

Yurt dışı şehir rehberleri ise:

Amsterdam Şehir Rehberi
Atina Şehir Rehberi
Barselona Şehir Rehberi
Berlin Şehir Rehberi
Beyrut Şehir Rehberi
Bologna Şehir Rehberi
Brüksel Şehir Rehberi
Bükreş Şehir Rehberi
Dubai Şehir Rehberi
Kıbrıs Şehir Rehberi
Kopenhag Şehir Rehberi
Londra Şehir Rehberi
Lyon Şehir Rehberi
Marsilya Şehir Rehberi
Paris Şehir Rehberi
Roma Şehir Rehberi
Stockholm Şehir Rehberi
Tahran Şehir Rehberi
Tiflis Şehir Rehberi
Viyana Şehir Rehberi
Zürih Şehir Rehberi

Pegasus Havayolları
Pegasus’un yepyeni Şehir Rehberi’ne http://www.flypgs.com/pegasus-ile-ucus/sehir-rehberi.aspx adresinden ulaşılabilir. Şehir Rehberi Bölümünde ayrıca "yurt dışında konaklama alternatifleri", "yurt dışı seyahatleriniz için faydalı mobil uygulamalar" ve "vizesiz seyahat" gibi başlıklar içeren seyahat tüyoları ve mutlaka görülmesi gereken yerler gibi alt bölümler de bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder