25 Ağustos 2013 Pazar

Emily Ratajkowski Blurred Lines üstsüz video klibi

1991 İngiltere doğumlu Amerikalı model ve oyuncu Emily Ratajkowski üstsüz arzı-endam ettiği Robin Thicke'ın "Blurred Lines" muzik videosundan sonra bir anda gündeme oturdu. YouTube Emily Ratajkowski ile beraber birkaç kadın modelin çıplak oynadığı videoyu önce çok açık saçık bulduğu için siteden kaldırdı ama daha sonra Temmuz'da yeniden sitede göstermeye başladı.

Mart 2013 tarihinden beridir youTube üzerinde yayında olan Emily Ratajkowski'li Blurred Lines video klibi (dikkat video ofiste tıklanmaya uygun değil) şu ana kadar 13.6 milyon kere izlenmiş. Esquire dergisi Emily Ratajkowski'ye videoyu seksist bulup bulmadığını sormuş. Videoyu seksist bulmadığını belirten güzel manken bu tür konularda kendisinin de duyarlı olduğunu ve video yüzeysel olarak yorumlandığında danseden çıplak kadınlar olduğu için bu şekilde algılanabileceğini söylemiş ve bu konularda genelde gençç modellerin ve bu tip klipleri yönetenlerin papağan gibi tekrarladığı aynı taraneyi yinelemiş: "Onları gıcık ediş şeklimiz yani vücudumuzla barışık ve iyi vakit geçirir şekilde - günümüzde genç kadınlar için kendine güvenli olmaları oldukça önemli. Bence klip aslında kadınları ve kadın vücudunu öven bir çalışma."

Emily Ratajkowski bu sene fena halde ünlenmeyi kafasına koymuş anlaşılan. Aynı zamanda bu yıl Maroon 5'ın Love Somebody adlı video klibinde oynayan 22 yaşındaki güzel manken bu iki ünlü pop yıldızının kendisine geldiğini kendisinin herhangi bir oyuncu seçimine katılmadığını söylüyor. Ratajkowski'ye göre bu iki işi kendisine getiren Treats dergisinin kapağında yer alan çıplak fotoğrafı.

Emily Ratajkowski

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder