10 Kasım 2013 Pazar

Tayland Turu : 5 Gece 6 gun Bangkok ve Phuket Turu

Tayland turları, özellikle de Bangkok, Phuket ve Pattaya'yı kapsayan Tayland turları, ülkemizde giderek popüler olmaya başladı. Türkiye'den vize istemeyen Tayland'a gidişin kolaylaşması ve Tayland'ın görece ucuz konaklama ve gezi imkanları sayesinde artık bu ülkeye pekçok tur var.

Tayland Turu öyle ucuz birşey değil. Ama indirim siteleri sağolsun uygun fiyata turlar bulmak mümkün. Örneğin şu Fırsat Bu Fırsat Tayland turu gibi: Sömestr tatilinde ailecek çıkabileceğiniz 5 Gece 6 Gün Bangkok ve Phuket Turu; gidiş ve dönüş bilet, şehir turları ve rehberlik hizmeti dahil sadece 2.410 TL ve üstüne 12 taksit imkanlı. Tur 26 Ocak'ta başlıyor ve 3 Yıldızlı Ibis Hotel Bangkok, 3-Yıldızlı Ibis Kata Hotel Phuket gibi otellerde kalma imkanı sunuyor.

Tayland turu 26 Ocak tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanından kalkan Royal Jordan Airlines uçağı ile Amman üzerinden Bangkok'a varıyor. Varış 14:25 ve hemen Bangkok turu başlıyor. Belli başlı tapınak ve sarayların gezildiği bu tur ardından gece de deniz mahsulleri ziyafeti ve alışveriş imkanı var.


Tayland'a nasıl gidilir? / Tayland Uçak Bileti

Eğer Tayland'a tursuz gidiyor iseniz kendi uçak biletinizi kendinizin ayarlaması gerekecek. Burada birçok seçeneğiniz var. Örneğin Qatar Airways Doha üzerinden Bangkok ve Phuket'e aktarmalı uçuyor (İstanbul'dan ve Ankara'dan). Havayollarının Uzak Asya'ya uçuşları genelde görece ucuz ve uçuş kalitesi de oldukça yüksek. En son Phuket uçak bileti fiyatları için Qatar Airways - Türkiye sayfasına bakabilirsiniz.

28 Ocak Bangkok dışındaki yüzen çarşı turu ve gecesinde de Bangkok River cruise ve Patpong Gece Pazarı var.

Tayland Turu : 5 Gece 6 gun Bangkok ve Phuket Turu
Sömestr tatili Tayland turu sadece 2410 TL
29 Ocak'ta Bangkok'tan Phuket'e uçuş. Akşamında akşam yemekli Phuket Fantasea turu (çocuklar buraya bayılacaktır). 30 Ocak Phuket'in olmazsa olmazı Phi Phi Adası turu var. 31 Ocak'ta yine Phuket Tatilinin olmazsa olmazı James Bond Adası turu var. Gecesinde ise Phuket'in meşhur ladyboy (travesti) şovu Simon Cabaret var.

01-02 Şubat ise turun dönüşü.  Eğer bu Bangkok ve Phuket turu ilginizi çekti ise fiyatlara ne dahil, ne dahil değil şuradan ayrıntısı ile bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder