27 Mayıs 2014 Salı

Türk Havayolları Ramazan Kampanyası 2014

Ramazan Bayramı Türkiye'de insanların yoğun seyahat ettiği bir dönem. Ramazan Bayramı öncesinde ve sonrasında uçak bileti bulmak için çok önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor ki 2014 yılının Ramazan Bayramı için rezervasyon dönemi başladı sayılır. Şimdiden bilet almanız hem ucuz uçak bileti bulmanızı sağlayacak hem de biletsiz kalma şansınızı azaltacaktır.

Türk Havayolları bu Ramazan Bayramı tatilinde kullanabileceğiniz uçak bileti kampanyası başlattı. 27 Mayıs - 24 Temmuz 2014 arasında 28 Haziran - 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında uçmak için Türk Havayollarından alacağınız yurt içi uçuşlar herşey dahil sadece 99 TL.

Bu Türk Havayolları Ramazan Bayramı ucuz uçak bileti kampanyası sınırlı sayıda bilet için geçerli o nedenle elinizi çabuk tutun. Kampanya THY iç hat direkt uçuşlarında geçerli. Ercan, Hopa hatları ile Anadolujet ya da THY’nin ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşlarında geçerli değil.

İstanbul Çıkışlı 99 TL Promosyonları:
Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Antep, Batman, Bingöl, Bodrum, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Maraş, Mardin, Muş, Nevşehir, Samsun, Sinop, Sivas, Şırnak, Trabzon, Urfa, Van

İstanbul Sabiha Gökçen Çıkışlı 99 TL Promosyonları:
Ankara, Antalya, İzmir, Muğla - Bodrum, Muğla - Dalaman

Türk Havayolları Ramazan Kampanyası 2014
Türk Havayolları Ramazan Kampanyası ile İstanbul kalkışlı ve inişli yurt içi uçuşlar tek yönde
herşey dahil 99 TL.
Kampanya'nın ayrıntıları şurada : Avrupa'nın En İyi Havayolu Türk Hava Yolları ile Türkiye’nin dört bir yanına her şey dâhil 99 TL’ye uçmak için erken davranın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder