30 Mayıs 2014 Cuma

X Factor'ü unutun : Yeni yarışma Seks Factor

İngiltere'nin Mirror Gazetesinin haberine göre porno endüstrisinin gelecekteki starını bulmak üzere Sex Factor (Seks Factörü) adlı bir yarışma başlayacakmış. 8'i kadın, 8'i erkek 16 adayın yarışacağı (heyecanlanmayın muhtemelen ön eleme izleyemeyeceksiniz) yarışmanın kazananı için ise iki süper (!) ödül var : geçenlerde gündeme gelen ve ve prestijli Duke Üniversitesinden atılan Belle Knox ile beraber yer alacakları bir sahne ve 1 milyon dolar.

Web üzerinden yayınlanacak olan yarışma programı Belle Knox tarafından sunulacak. Yarışmada jüriler ise sektörden : İngiliz  Keiran Lee (şeyini, ekmek teknesini 1 milyon dolara sigortalatmış bir şahıs), Tori Black, Lexi Belle and Remy LaCroix. Tahmin edeceğiniz gibi bu isimlerin hepsi sahne ismi.

İzleyiciler hem geleceğin yıldızı olmasını istedikleri aday için oy verebilecekler hem de bu adayın sahne ismini belirleyebilecekler. Yarışmacılar her turda zorlu "sahneler" ile test edilecekler.

Aşağıda bu yeni reality show programının tanıtım videosu var (İngilizce). Dikkat edin, yetişkin içerikli sözlerle bezeli bir video bu. Yarışmacıların hiç biri daha önce bu işlerde yer almamış. Juri ise X Factor'daki gibi yorumları ile şovu renklendirecekler. Mesela aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi Lexi Belle adlı hatun kişi bir yarışmacıya "sende gerçekten kocaman bir kamaşullah var o nedenle senden iyi performans bekliyorum" diyor. Bir yer de de Kairan Lee, "Scott oğlum performansın geçen haftaya göre çok iyi. Benim tavsiyemi mi dinledin yoksa mavi hapa mı abandın artık bilmiyorum" diyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder