6 Aralık 2013 Cuma

Phuket'in en iyi otelleri

Phuket'in en iyi otelleri listemize geçmeden önce "kime göre neye göre Phuket otellerini en iyiler" diye sıralıyorsun diye soranlara yanıtımızı verelim: 30 milyondan fazla güvenilir konuk değerlendirmelerinden puanlama yapan hotelscombined.com adlı meşhur otel meta-search sitesinin sonuçlarına göre. Hotelscombined.com otel rezervasyon sitelerinin hepsine otomatik olarak bakarak size en iyi fiyatları getiren bir site. Bu site aynı zamanda çeşitli güvenilir sitelerden (agoda.com, hotels.com, expedia gibi) konuk yorumlarının da ortalamasını alarak otellere 0 ile 10 arasında bir puan atıyor.

Bu en iyi Phuket otelleri listesi 5 Yıldızlıdan 1 Yıldızlıya her türlü oteli ve hosteli barındırıyor. O nedenle listedeki her otel size göre olmayabilir. Bir backpacker'ın hayallerini süsleyen bir "olağanüstü" Phuket hosteli çoluk çocuk okyanus manzaralı özel Phuket villası hayalleri ile yola çıkacak olan size hiç de olağanüstü olmayabilir örneğin. Ama bu şekilde hazırlanmış bir liste de sadece 5-Yıldızlı ve fiyatları bol sıfırlı otellerden oluşmadığı için herkese hitap edip yol gösteriyor.

Biz otellerde kalanların toplamda olağanüstü ve mükemmel olarak değerlendirdikleri Phuket otellerini listeledik. Olayı sağlama almak için sadece en az 100 adet yorum alan otelleri listemize aldık. Biz bu otellerde kalmadık ama kalanların yalancısıyız :)

Banyan Tree Phuket Villaları 

Olağanüstü Phuket Otelleri
1 The Baray Villa 4-Yıldızlı 10 Phuket Karon Plajı 287 USD++
2 Baan Malinee Bed and Breakfast 4-Yıldızlı 10 Si Sunthon 79 USD++
3 Artha Guesthouse 1-Yıldızlı 10 Patong 18 USD++
4 Villareal Heights Boutique Hotel Phuket 3-Yıldızlı 9.7 Phuket Karon Plajı 51 USD++
5 The Shore at Katathani 5-Yıldızlı 9.6 Phuket Karon Plajı 415 USD++
6 Dusit Thani Pool Villa 5-Yıldızlı 9.5 Thalang 544 USD++
7 Sansuko Ville Bungalow Phuket 2-Yıldızlı 9.5 Wichit - Phuket Şehri 30 USD++
Muhteşem Phuket Otelleri
8 Banyan Tree Phuket 5-Yıldızlı 9.0 Thalang 312 USD++
9 The Pavilions Hotel Phuket 5-Yıldızlı 9.0 Thalang 369 USD++
10 Trisara Hotel Phuket 5-Yıldızlı 9.0 Thalang 785 USD++

Tabii ki Phuket'in en iyi otelleri bunlarla sınırlı değil. Genel olarak 8-8.5 ve üzeri konuk değerlendirmesi alan oteller iyiler kategorisine giriyor. Bu oteller kendiniz bakmak için şuraya gidebilirsiniz: Phuket Otelleri.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder