1 Aralık 2013 Pazar

Hızlı ve Öfkeli aktörü Paul Walker hayatını kaybetti

Bugün internette dolaşmaya başlayan "Paul Walker" öldü söylentileri maalesef doğru çıktı. "Hızlı ve Öfkeli" (Fast and Furious) film serisinin aktörü 40 yaşındaki Paul Walker'ın resmi Facebook sayfasında yaklaşık 1 saat önce beliren bir girişe göre genç aktör bir araba kazasında hayatını kaybetti:

"Paul Walker'ın Reach Out Worldwide adlı organizasyonun yardım kampanyası sırasında trajik bir araba kazasında hayatını kaybettiği haberleri maalesef doğru. Bir arkadaşının kullandığı kırmızı Porsche Carrera GT ile yaptığı kazada Paul Walker ve arkadaşı hayatını kaybetti ..."

TMZ'ye göre Paul Walker Filipinlerde meydana gelen Tayfun için düzenlenen kampanya sırasında arkadaşlarına yeni aldığı Porsche GT aracı ile turlar attırıyordu. Saat 03:00 PM sıralarında Santa Clarita California'da meydana gelen kazada savrularak kontrolünü kaybeden araç bir ağaca çarptıktan hemen sonra alev aldı ve hem Paul Walker hem de aracı kullanan arkadaşı hayatını kaybetti.

Twitter'da ve TMZ'de yayınlanan kaza fotoğrafları korkunç kazayı yapan Porsche Carrera GT'nin oldukça hızlı bir şekilde ağaca çarptığını gösteriyor. Aşağıda Paul Walker kaza mahali diye etiketlenen bit fotoğraf mevcut.

Paul Walker kaza mahali kırmızı Porsche Carrera GT 
TMS de kaza sonrası çekilen bir fotoğrafı yayınladı:

Paul Walker accident scene
Paul Walker kaza mahali - Foto : TMZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder