27 Aralık 2013 Cuma

Yolanthe Caba çok özel ropörtajı

1985 doğumlu İspanyol - Hollandalı melez güzel Yolanthe Caba'yı biz Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'ın eşi olarak biliyoruz ama kendisi ünlü bir aktris ve TV sunucusu. Genç sunucu geçenlerde Hollanda basınına verdiği ropörtaj ile gündeme geldi ve Türkiye'de arama motorlarında en çok aranan isimlerden biri oldu.

Akşam gazetesinin haberine göre güzel oyuncu sarı kırmızılı Sneijder ile yatak odasında oldukça rahat olduklarını da dile getirerek, "Bazı kadınlar yataktan çıplak çıkmaya cesaret edemezler. Ya da bunu sadece ışıklar kapalıyken yapabilirler. Benimse bu konuda kesinlikle bir problemim yok. Birlikte geçirdiğimiz zamanın utanmaksızın keyfini çıkarıyoruz. Bence bu çok önemli bir konu" diye konuşmuş.

Wesley Sneijder hem Galatasaray'da oynayan hem de Hollanda milli takımında yer alan yıldız bir oyuncu. Wesley Sneijder ve Yolanthe Caba 2010 yılından beridir evliler ve Yolanthe Caba evlendikten beridir Yolanthe Sneijder-Cabau ismini kullanıyor. 29 yaşındaki Sneijder'in daha önceki bir ilişkisinden bir oğlu var.


Yolanthe Caba

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder