15 Ocak 2014 Çarşamba

Asya'nın en seksi DJ'i Angie Vu Ha

1987 Vietnam doğumlu süpermodel DJ Angie Vu Ha dünyanın en seksi 10 süpermodel DJ'i arasında. 17 yaşında mankenliğe başlayan ve ülkesi Vietnam'da meşhur olan güzel DJ, daha sonra ülkesinde TV dizilerinde oynayarak adını duyurmuş. Angie Vu Ha süpermodel olarak anılan az sayıdaki Vietnam'lı modellerden biri.

Singapur'a taşındıktan sonra uluslarası arenada da aranan bir model olan Vu Ha burada DJ'liğe başlamış. Önceleri Singapur'un en sağlam gece klüplerinden biri olan New Asia Bar'ın kadrolusu olarak DJ'lik yapan Asyalı güzel daha sonra uluslararası arenada da DJ olarak aranmaya başlamış.

Angie Vu Ha F1 Singapur Grand Prix gibi büyük organizasyonlarda disk döndüren ve neyi var neyi yoksa sergilemekten kaçınmayan bir kadın. 2011 yılında kendi müziğini üretmiş ve BBC Radyo 1'den Judge Jules, Marco V, Lisa Lashes, ve Michael Woods'un desteğini gören Cookies albümünü çıkarmış.

Vu Ha daha sonra Cream'i piyasaya sürdü. Angi Vu Ha'nın Facebook sayfası burada. Eğer Angie Vu Ha diye google'da fotoğraf arayacaksanız uyaralım, bu seksi Asyalı güzel bol bol çıplak poz veren biri ve bu aramanın sonucu ofis ya da kamu alanı için güvenli değil. Evinizde omzunuzdan biri bakmazken arayın. Vu Ha aynı zamanda Playboy's Miss Social kazanmış tescilli güzellerden.

DJ Angie Vu Ha
Asyalı DJ Angie Vu Ha

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder