22 Ocak 2014 Çarşamba

Dünyanın en meşhur poposu

Jen Selter adını daha önce duymamış olabilirsiniz ama kendisi, daha doğrusu kendisinin berisi internette bayağı bir ünlü. Efendim 20 yaşındaki hanım kızımızın poposu fotoğraf paylaşım sitesi Instagram üzerinde dünyanın en güzel popusu olarak seçilmiş. Instagram'da bol bol popo fotoğrafı paylaşan Jen Selter'in - namı diğer bayan popo sanırım - 1.9 milyon Instagram takipçisi ve ki bunlardan biri de Rihanna.

Poposu birinci seçildikten sonra Selter Nike gibi ünlü firmalarla anlaşma imzalamaya başlamış.
Meet Jen Selter. It's OK if you haven't heard of her before, but you soon will because her bum has been crowned the best butt on Instagram. The 20-year-old became an instant celebrity after she posted pictures of her toned derriere (and occasionally, abs) on the popular photo sharing site. To date, she has garnered more than 1.9 million followers on Instagram, including pop star Rihanna. Since achieving superstar status, Selter has signed lucrative deals with several big brands, including an offer from Nike.

Seksi fotoğrafları için tıklayınız : Jen Selter Instagram hesabı. Kadını bir popoya indirgeyen bir başlık attık ama biz İngilizce basında yer alan haber başlıklarının direkt çevirisini yaptık ondan başlık böyle oldu.

Jen Selter dünyanın en güzel götü
Instagram'ın en çok instagramlanan poposu ve sahibesi Jen Selter
Jen Selter dünyanın en güzel götü
Jen Selter Istagram 1.9 milyon takipçisi olan Istagram hesabında poposunun değişik
fotoğraflarını paylaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder