26 Şubat 2014 Çarşamba

Godzilla (2014) Fragmanı (HD Trailer)

Dünyayı yıka yıka bitiremeyen Godzilla'nın son sürümü Mayıs 2014'te sinemalarda dehşet saçmaya başlayacak. Maalesef bu sefer Japon icadı devasa yaratıkların (Kaiju) en ünlüsü olan bu çirkin şeyin karşısında del Toro'nun devasa mechaları (Jaegers) yok. Elde uçak, fırkateyn, helikopter ne varsa dalıyoruz Godzilla'ya ama tabii sonuç tanka taş ve sopalarla saldırmak gibi birşey oluyor.

Bunları filmin sıcağı sıcağına yayınlanan en son fragmanında görüyoruz. Daha önceki paraşütçüler fragmanının aksine burada bol bol ayrıntı var.

Filmin yönetmeni Gareth Edwards. Başrollerde Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Juliette Binoche, David Strathairn ve Sally Hawkins var. Godzilla 16 Mayıs'ta hem 2D hem de 3D olarak izleyici karşısına çıkacak.

Godzilla (2014) filminin Warner Bros. tarafından yayınlanan son fragmanını (HD) aşağıda izleyebilirsiniz.Ve evet, Walter White ölmedi, nükleer fizikçi olarak Godzilla'ya karşı savaşıyor. Bryan Cranston özledik be seni, bundan sonraki her Hollywoood filminde oynarsın hocam.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder