28 Şubat 2014 Cuma

Hotelscombined Dünyanin en önde gelen otel karşılaştırma sitesi seçildi.

Otel karşılaştırma sitesi hotelscombined, World Travel Awards kapsamında 2013 yılı için verilen en iyiler ödüllerinden "en iyi otel karşılaştırma sitesi" ödülünün sahibi oldu.

Otel karşılaştırma siteleri, otel meta arama motorlarına endüstrinin verdiği ad. Bu arama motorları dünyanın belli başlı otel rezervasyon sitelerinde ve otellerin kendi online rezervasyon sitelerinde sürekli arama yaparak otellerin bir karşılaştırmalı listesini tutuyor. Bu durumda örneğin İstanbul'da bir otel odası bakıyorsanız tek tek booking.com, hotels.com, agoda.com gibi siteleri ve otellerin sitelerini gezeceğinize hotelscombined.com'a girip arama yapabiliyorsunuz. Site tüm bu rezervasyon sistemlerinden derlediği bir listeyi bir iki tıklamada önünüze çıkarıyor.

Hotelscombined.com'un otel karşılaştırma listesi hem size büyük bir tasarrufu sağlıyor hem de otel odasının en uygun ve ucuzunu bulmanızı sağlıyor (tek tek rezervasyon sitelerine gitseniz daha ucuz rezervasyonu çok büyük ihtimalle kaçırıyorsunuz).

Hotelscombined.com'un arayüzü Türkçe destekli. Bunun yanında otellerin tüm rezervasyon sitelerinden derlenen kullanıcı değerlendirmeleri de sadece ucuz değil iyi otel arayanlara da çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Fiyat aralığı, lokasyon, yıldız gibi filtrelerle de tam aradığınız oteli bulabiliyorsunuz.

Dünyanın en iyi otel karşılaştırma sitesi hotelscombined
Biz bir süredir hotelscombined.com kullanıyoruz ve aynı otelde, aynı gün, aynı tip odanın fiyat farklarını tek listede gördükten sonra da kullanmadan edemez olduk. Özellikle bazı durumlarda otelin kendi sitesi, otel rezervasyon sitelerinin fiyatlarından daha iyi fiyat veriyor ki bu fiyata sadece hotelscombined gibi bir arama motorunda ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder