31 Temmuz 2013 Çarşamba

Bangkok seyahat açısından dünyanın en iyi şehri seçildi

Tayland'in başkenti Bangkok Travel and Leisure Dergisi okuyucuları tarafından 2013 yılında da dğnyanın en iyi şehri seçildi. Böylece bu turizm başkenti ard arda dört yıl listenin tepesine oturmuş oldu. Bangkok yaklaşık 7 yıldır Asya'nın en iyi şehri listesinin de tepesinde bulunuyor (2009 yılı hariç 2005 - 2013 arasında).

Bangkok 10 ülkelik listenin başına dergi okurlarından aldığı 90.40 puan ile oturdu. Bangkok'un ardından gelen ikinci şehir ise 89.96 puan ile İstanbul. İstanbul aynı zamanda Avrupa'nın en iyi şehri listesinin bir numarası.

Top 10 listesinin diğer kentleri şöyle: Floransa (3), Cape Town (4), Kyoto (5), Roma (6), Charleston, Güney Carolina (7), Barselona (8), Paris (9) and Chiang Mai (10).

Dünyanın en iyi şehri seçiminde kriterler seyahat odaklı: turistik atraksiyon, kültür, yemek temizliği ve lezzeti, alışveriş imkanları, konukseverlik ve bedeli karşılığı (verdiğin paraya ne kadar değdiği).

1 yorum:

 1. Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz.

  Bu, sizin için tamamıyla zengin olmanız için bir fırsattır. Bizimle% 100 güvenli işlem garantisi veriyoruz ve garanti ediyoruz, her şey yasalara uyan böbrek donörlerine göre yapılacaktır.
  Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın.
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Iowa Lutheran Hastanesi.

  YanıtlaSil